مشاور اطلاعات و تحصیل در فرانسه

این وبلاگ با هدف ارائه اطلاعات لازم به کاربران متقاضی ادامه تحصیل در فرانسه و بلژیک و در صورت نیاز ارائه مشاوره های تحصیلی حضوری ایجاد شده است.

خدمات مشاور امین(مشاور تحصیل در فرانسه و بلژیک)
ساعت ٦:۱٢ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/٤/٢٦   کلمات کلیدی: مشاور ،تحصیلات تکمیلی ،دکتری ،فرانسه و بلژیک

                     جهت ادامه تحصیل در مقاطع تکمیلی

             در کشورهای فرانسه و بلژیک

از مشاور  امین  راهنمایی بگیرید

چنانچه  اطلاعاتی از دانشگاه های معتبر فرانسه و بلژیک ندارید!

 

چنانچه مایل به کسب اطلاعاتی از هزینه تحصیل و زندگی در فرانسه و بلژیک هستید!

 

چنانچه  با نحوه  اخذ پذیرش آشنایی ندارید!

 

چنانچه  مایل به کسب اطلاعاتی در خصوص نقش زبان فرانسه در موفقیت تحصیلی تان هستید!

 

چنانچه  با قواعد نگارش صحیح پروپوزال برای اخذ پذیرش در مقطع دکتری آشنایی ندارید!

 

چنانچه با نحوه اقدام برای اخذ پذیرش از دانشگاه های معتبر آشنایی ندارید!

 

چنانچه مایل به کسب اطلاعاتی در زمینه کار دانشجویی و اخذ بورسیه های تحصیلی هستید!

 

چنانچه مایل به کسب اطلاعاتی در خصوص کمک های مالی و رفاهی  دولت فرانسه  هستید!

 

کافیست با اخذ مشاوره  یک تا چند ساعته از مشاوران مجرب،و امین ما در تهران،پاریس و بروکسل وبا اتکاء به توانایی و پشتکار خود از معتبر ترین دانشگاه های این دو کشور شخصا پذیرش اخذ نمایید.

 در  این مسیر ارزشمند، مشاوران ما در هر زمان آماده ارائه راهنمایی ها ی لازم و پاسخگویی به سئوالات و برطرف نمودن مشکلات شما ست!

 

mmmohammad٧٨@gmail.com

 

 


 
دانشگاه آمریکایی پاریس
ساعت ۱:۳٢ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/٤/٧   کلمات کلیدی: دانشگاه ،آمریکا ،ادامه تحصیل

دانشگاه آمریکایی پاریس با ۱۴رشته اصلی و۳۲ رشته فرعی و۹۰۰ دانشجو از ۱۰۰ ملیت گوناگون یکی از معدود ترین دانشگا های انگلیسی زبان است که احتمالآ برای عده ای از متقاضیان ادامه تحصیل در کشور فرانسه که دارای بضاعت مالی خوبی هستند مفید و مورد توجه خواهد بود!گر چه برای زندگی در آن کشور در هر حال آشنایی زبان فرانسه در حدمتوسط  الزامی است.

http://www.aup.fr/default.htm


 
بورد های تخصصی پزشکی در فرانسه
ساعت ٢:٢٩ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/٤/٢   کلمات کلیدی: تخصص پزشکی ،فرانسه ،هزینه ،شرائط

در طی سال های پس از جنگ و بویژه در سال های اخیر و در پی رکود فرصت های اشتغال پزشکان عمومی در کلان شهر ها، بسیاری از فارغ التحصیلان پزشکی در پی ادامه تحصیل در کشور های خارجی به منظور اخذ مدارک تخصصی و یا فوق آن بر آمدند و از همین رو کم نبوده و نیستند علاقمندانی که بدین منظور کشور های اروپایی و بوی‍ژه فرانسه را بر می گزینند.در همین ارتباط برای آن دسته از عزیزان پزشک داوطلب ادامه تحصیل در فرانسه توضیحات و اطلاعات روزآمدی را در این پست درج می کنم:

وزارت بهداشت و درمان فرانسه هر ساله در ماه مارس ظزفیت های پذیرش خود را در  تخصص های مختلف در سایت مربوطه در ج می کند و سهمیه کمی را هم برای متقاضیان کشور های در حال توسعه و غیر اروپایی اختصاص می دهد که این مقدار در سال گذشته تنها 20 سهم بوده است که البته برای جراحی هیچ سهمیه ای در نظر گرفته نشده بود!و از آنجا که آشنایی به زبان فرانسه برای شرکت داوطلبان شرط بود متاسفانه هم وطنان داوطلب ایرانی حتی موفق به کسب یک سهمیه هم نشدند.

لازم به ذکر است که کنکور دوره های تخصصی پزشکی هر ساله در دو نوبت در ایران و فرانسه بر گزار می گردد وبخش فرهنگی سفارت فرانسه هر ساله متولی برگزاری نوبت اول می باشد و سئوالات نیز به زبان فرانسه بودو و لذا آشنایی کامل با این زبان به غیر از تسلط بر موضوعات علمی بسیار تعیین کنننده و حائز اهمیت است.

البته گفتنی است که در صورت قبولی داوطلبان در دوره های مورد نظر،وزارت متبوع  ماهانه حدودا 1200 یورو به دانشجویان کمک مالی خواهد کرد و لذا با این مقدار می توان در شهر بزرگ و پر هزینه ای همچون پاریس براحتی تحصیل و زندگی کرد و البته در شهرستان ها نصف این مقدار نیز کافیست.

در پست آتی در خصوص امکان ادامه تحصیل پزشکان عمومی در کشور بلژیک مطلبی را خواهم نگاشت.