مشاور اطلاعات و تحصیل در فرانسه

این وبلاگ با هدف ارائه اطلاعات لازم به کاربران متقاضی ادامه تحصیل در فرانسه و بلژیک و در صورت نیاز ارائه مشاوره های تحصیلی حضوری ایجاد شده است.

یک توضیح و معرفی وبلاگ یک دوست مشاور مقیم فرانسه
ساعت ٢:٤٥ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/۱/۱٤   کلمات کلیدی: مشاوره خصوصی ،معرفی سایت

با تبریک سال نو به کلیه خوانندگان و جویندگان دانش و پویندگان راه علم و متقاضیان کسب مدارج عالی، در ابتدا از آنجا که در سال گذشته، پس از بازگشت به کشور به دلیل مشغله های فراوان علمی و آموزشی همچون گذشته موفق به بروز کردن وبلاگ و پاسخگویی به موقع به سوالات برخی از خوانندگان محترم نشدم پوزش می طلبم و در عوض، از این پس به منظور بهره گیری هر چه مطلوب تر از اطلاعات مورد نیاز جهت ادامه تحصیل در فرانسه، شما را به آدرس وبلاگ یکی از دوستان صادق و صمیمی شاغل به تحصیل در آن کشور ارجاع می دهم تا در صورت لزوم پرسش های خود را با ایشان در میان بگذارید و در موارد لازم تقاضای مشاوره و پیگیری پرونده تحصیلی نمایید. لازم به ذکر است که ایشان دانشجوی دکتری سال آخر بوده و دارای مدرک مترجمی زبان فرانسه  هم می باشند. امیدوارم که اطلاعات و راهنمایی های ایشان مورد توجه شما عزیزان قرار گیرد:

http://pazireshfrance.blogfa.com/

ضمنا در آینده نزدیک هم،چنانچه کارگاهی توجیهی به همت یک نهاد علمی و مشاوره ای(همچون مرکز آموزشی جهاد دانشگاهی) در تهران و شهرستان های مختلف برای راهنمایی اخذ پذیرش پیش بینی گردد یقینااز این طریق اطلاع رسانی خواهد شد تا از نزدیک بنده و دیگران پاسخگوی سوالات حضوری شما عزیزان باشیم!