مشاور اطلاعات و تحصیل در فرانسه

این وبلاگ با هدف ارائه اطلاعات لازم به کاربران متقاضی ادامه تحصیل در فرانسه و بلژیک و در صورت نیاز ارائه مشاوره های تحصیلی حضوری ایجاد شده است.

دوره فشرده مکالمات کاربردی زبان فرانسه (ویژه متقاضیان ادامه تحصیل در فرانسه..)
ساعت ٢:٠٥ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/٧/٥   کلمات کلیدی: فراگیری زبان ،فرانسه ،بلژیک ،کانادا

از آنجا که بسیاری از متقاضیانی که به تازگی فراگیری زبان فرانسه را آغاز کرده اند و همزمان بدنبال اخذ پذیرش از دانشگاه های فرانسه و بلژیک و دانشگاه های فرانسه زبان کانادا می باشند و احتمال می دهند که در رتق و فتق کردن امورات تحصیلی و اقامتی خود،بخصوص در ماه های اولیه اقامت در کشور مقصد دچار نگرانی روحی و تحمل هزینه های پیش بینی نشده شوند، بر آن شدیم که با بهره گیری تجارب دانشجویانی که سابقه تدریس این زبان را دارند و با فرهنگ و نظام آموزشی و اداری و خدماتی در فرانسه و بلژیک بخوبی آشنایی دارند چند دوره  فشرده مکالمه کاربردی زبان و اصطلاحات روزمره فرانسه را برای علاقمندان برگزار کنیم.

کلاس های مزبور به منظور بهره گیری هر چه بیشتر فراگیران، به طور نیمه خصوصی و ویژه متقاضیان اخذ پذیرش در دوره های تحصیلات تکمیلی در فرانسه و بلژیک و کانادا (کبک) می باشد.

زمان برگزاری اولین دوره: اول دیماه و در سه روز هفته(بعد از ظهرها) به مدت یک ماه خواهد بود.

علاقمندان می توانند از طریق درج کامنت و یا ارسال ایمیل با ذکر سطح آشنایی و شماره تماس اعلان آمادگی نمایند تا در زمان مقتضی جهت دعوت به شرکت در دوره مورد نظر با آنان تماس برقرار گردد.