مشاور اطلاعات و تحصیل در فرانسه

این وبلاگ با هدف ارائه اطلاعات لازم به کاربران متقاضی ادامه تحصیل در فرانسه و بلژیک و در صورت نیاز ارائه مشاوره های تحصیلی حضوری ایجاد شده است.

هشدار به متاهلین و افراد میان سال متقاضی ادامه تحصیل در فرانسه!
ساعت ٤:۱۱ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/۱۱/٢٥   کلمات کلیدی: مشکلات صدور ویزا ،توصیه ،ضرورت اخذ مشاوره ،فرانسه و بلژیک

در پاسخ به سئوالات عدیده متقاضیان ادامه تحصیل در فرانسه، با توجه به محدودیت ها و سخت گیری های دولت فرانسه در سال های اخیر در صدور ویزای تحصیلی و اقامت بلند مدت به افراد متاهل،دارای فرزند، و همچنین افراد بالاتر از 35 سال، و کسانی که از بضاعت مالی کافی برخوردار نیستند! یادآوری این نکته را لازم می دانم که اقدام به ثبت نام و اخذ پذیرش از دانشگاه های فرانسه برای این عزیزان، به هیچ عنوان توصیه و پیشنهاد نمی شود و شخصا هر گونه تلاش در این ارتباط را نوعی اتلاف وقت و هزینه تلقی می کنم و لذا از اینگونه متقاضیان در خواست می نمایم که از ارسال ایمیل و یا اس ام اس به منظور تنظیم وقت مشاوره اجتناب نمایند.

البته اینگونه افراد و به بویژه کسانی که به زبان فرانسه آشنایی نسبی دارند و یا دارای مدرک ت س اف هستند، در صورت تمکن مالی لازم(هزینه کرد ماهیانه 700 تا 800 یورو در ماه)می توانند یکی از دانشگاه های بلژیک، همچون لوون را انتخاب و اقدام لازم را برای اخذپذیرش انجام دهند!